לדעת לשווק את העסק שלך נכון ב- 12 שבועות בלבד!

ליבי קרימלובסקי ששנים נתנה ייעוץ פרטני אחד על אחד,
מעבירה עכשו  את כל הידע שלה בעשירית מחיר ובשליש מהזמן.
במיוחד לנשות עסקים שרוצים תכלס כסף וכבד עליהם השיווק.

בלי לקרוע את הגרון על שיחות מכירה שלא עובדות
בלי לבזבז כסף על פרסום שלא מניב תוצאות
ובלי ולהשקיע זמן בחשיבה ואנרגיה מיותרת️ ולנסות להיות יצירתית
על איך להכניס עוד כמה שקלים הביתה
ולהתאכזב כל חודש מחדש...

הכל פשוט, ברור, חד ומדויק.

מה בתכנית?

המפגשים השבועיים:

בכל שבוע בשעה 10 בבוקר אנחנו ניפגש למשך שעה בזום לשיעור אינטראקטיבי של שיווק ומכירות. בשיעור אגלה לך את כל הסודות של המשווקים הגדולים בעולם שנחקרו ע"י בקפידה, ואתן לך את כל הכלים שיגרמו לך להפוך את העסק שלך לרווחי יותר.​

שו״ת:

בנוסף בכל מהלך השיעורים תוכלי לשאול שאלות תוך כדי השיעור ולאחריו כדי שתצאי ממש מובנת וברורה מכל שיעור, השאלות אינם בהכרח קשורות לנושא השיעור, הם יכולות להיות על כל נושא כזה או אחר שבוער לך בעסק,

דפי העבודה:

מעבר לכך, את תקבלי בבכל שיעור דפי עבודה חדים וממוקדים כדי שהידע יוטמע אצלך חזק יותר,

קבוצת ואצאפ:

את תהיי מחוברת לקהילת וואצאפ איכותית שבה תוכלו לשאול שאלות במהלך השבוע שהתעוררו לכם כתוצאה מהשיעורים או סתם כדי לשתף בהצלחות.

הקלטות:

הכי חשוב זה, שבמידה ואת לא תוכלי להשתתף שבוע אחד בשיעור הזום השבועי, את תוכלי להקשיב להקלטה שתקבלי מייד עם סיום השיעור.

התכנית מתחלקת ל- 4 יחידות מרכזיות:

שלב ראשון
אנחנו נדבר על התשתיות הבסיסיות של העסק ועל כל מה שעסק צריך בראש ובראשונה כדי להצליח
(השיעורים הנ"ל יכילו בתוכם הגדרת קהל יעד מציאת ייחוד עיסקי ובניית משפך מדויק לעסק).
בסוף שלב זה, את תדעי לזהות את הלקוח האידיאלי הממוקד שלך,
יהיה לך יתרון תחרותי חזק ע"פ המתחרים שלך וכן, תדעי לייצר סדרת מוצרים ללקוח ע"מ שיכיר אותך יאמינו בך וירכשו.
החל ממוצר חינמי ועד מוצר פרמיום.
שלב ראשון
שלב שני
נדבר על ערוצי שיווק מרכזיים לעסק שיובילו את הלקוחות שלנו למעמדי מכירה
ועל איך בתכלס מתפעלים את הערוצים האלו נכון ומדויק.
בסוף שלב זה, תהייה לך בחירה ברורה מהם ערוצי שיוק הכי רלוונטים לעסק שלך.
שלב שני
שלב שלישי
נדון בנושא החשוב ביותר והמזין את העסק: מכירות, בשיעורים אלו אנחנו קודם כל נרחיב על תודעת השפע ועל אמונה פנימית,
ובהמשך נרחיב על שלבי שיחת מכירה ועל טכניקות מכירה שתכלס עובדות.
בסופו של שלב זה תהייה לך הבנה ודיוק איך צריכה להיראות שיחה מכירתית אפקטיבית עם הלקוחות שלך.
שלב שלישי
שלב רביעי
נדבר על כתיבה שיווקית כי כתיבה שיווקית זה היכולת שלנו למכור באמצעות הדפוס בשיעורים נלמד טכניקות כתיבה שיווקית שנחקרו ע"י גדולי הקופירייטרים בעולם
ושהצליחו לייצר באמצעותם מיליארדים של שקלים ב100 השנים האחרונות.
שלב רביעי
שלב חמישי
נדבר על אסטרטגיה כי אם לא נבנה אסטרטגיה נכונה, לצערנו אין שום חשיבות לכל שיווק כזה או אחר.
נדבר על עקרונות האסטרטגיה ועל מרכיבי האסטרטגיה. על איך בתכלס אנחנו לוקחות את כל מה שלמדנו ובונות ממנו מפת דרכים אסטרטגית ליציאה לדרך.
מרתק! בסוף שלב זה תהיה לך דרך ברורה איך את מיישמת את כל מה שעברנו בשלבים הקודמים.
שלב חמישי

4 סיבות למה כדאי לך לבוא לתהליך

שיטה מוכחת

לפני הכל חשוב לי להדגיש שאני מביאה כאן את הידע הכי מדויק וחד שמקורו מהמשווקים הגדולים בעולם.
והרעיון בתהליך איתי שהתכנים שתלמדי, יהיו קודם כל מרתקים, הגיוניים, ומעל הכל מוכחים מחקרית, שעבדו ועובדים לא רק אצלי ואצל הלקוחות שלי, אלא גם ובעיקר אצל גדולי המנטורים שניסו את זה בעצמם וזה עבד להם.
אז זה לא שיטה שאפשר להתלבט עליה היא מחקרית.

 הגיע הזמן שתכירי אחת ולתמיד את כל העקרונות העמוקים שעומדים בבסיס השיווק

התכנית הזו היא לא עוד קורס או הדרכה שתראה לך איך מגייסים עוד 4 ,5  או 10 לקוחות בחודש, ובכך לעלות את הרווחיות בעסק שלך.
כי הרי ביננו יש הבדל קריטי בין אדם שעושה משהו כי אמרו לו, לבין אדם שעושה משהו כי הוא מבין את ההיגיון.
וזו המטרה שלי,  שתביני את ההגיון מתחת לכל שיחת מכירה או
מהלך שיווקי שאת עושה.

כל עקרונות המכירה רלוונטים גם לכתיבה?
חד משמעית כן!

הכתיבה השיווקית היא חלק בלתי נפרד מהשיווק והיא מתבססת נטו על עקרונות מכירה רק שהם על הכתב. לא תצטרכי לשלם אלפי שקלים לקופרייטרית על כל ניסוח של מודעה בסיסית, או לשבור את הראש איך לנסח ומה… התהליך איתי ילמד אותך איך לתרגם הכל לכתיבה.
 אז כן, הרווחת גם כתיבה על הדרך...

חיסכון בזמן

במיוחד לנשות עסקים ש'כבד עליהם ללמוד שיווק  למעלה מ- 5  שנים טובות להגיע לידע הזה ובכך לפרוץ החוצה , את לא צריכה לעבור את הדרך שלי זה מיותר, במקום ללכת ולחפש את סוד הכסף  וההצלחה בעוד ספר ובעוד קורס ולצבור אין סוף תסכולים ואי ודאות בדרך , זיקקתי לך כאן את הידע הכי טהור וחד של גדולי המנטורים בעולם.
את מוזמנת לקצר תהליכים של שנים ל- 90 יום!!

הגיע הזמן שתפסיקי ללכת על קביים,
ולעשות פעולות שיווקיות כי אמרו לך,
אלא כי את מבינה את ההיגיון.

ושתהיה זו התכנית האחרונה בחייך.

מה תקבלי בתוכנית?

את מוזמנת לפתור את הבעיות השיווקיות שלך:
ולהצטרף לקורס הזום שלנו עוד היום

12 שיעורים מקצועיים בשיווק, מעוצבים בקפידה כדי לצייד אותך בידע ובכישורים הדרושים כדי לשגשג בנוף התחרותי של היום.

השיטה  שלי אינה עוסקת רק בתיאוריה - היא עוסקת באסטרטגיות מעשיות, ניתנות לפעולה, כדי שתוכלי ליישם באופן מיידי ולראות תוצאות מוחשיות. כל שיעור נועד לספק לך תובנות, עצות מעשיות ודוגמאות מהעולם האמיתי שתוכלי ליישם ישירות בעסק שלך.

בשווי 650 ש"ח לפגישה (סה"כ 7800)

דפי עבודה מעשיים להטמעת חומרים:
כדי לעזור לך להפנים וליישם את המושגים הנלמדים בכל שיעור.

דפי עבודה אלו נועדו לחזק מושגי מפתח, להקל עלייך,  ולהדריך אותך בתהליך של יישום מה שלמדנו בשיעור. על ידי השלמת  דפי עבודה אלו, תרכשי  ניסיון וביטחון עצמי ביישום האסטרטגיות והטכניקות שנדונו בשיעורים.

בשווי 1800 ש"ח

תמיכה מותאמת אישית - באמצעות קבוצת וואטסאפ: בנוסף לשיעורים החיים, תהיה לך גישה לקבוצת הוואטסאפ הבלעדית שלנו.

בה תוכלי  לקבל תמיכה והדרכה מתמשכת. בין אם יש לך שאלות,  את זקוקה להבהרות או פשוט רוצה לשתף בהתקדמות שלך, הקקבוצה ש שלנו תהייה  כאן כדי לעודד אותך בכל שלב בדרך.

בשווי 550 ש"ח

שיעורים מוקלטים להאזנה חוזרת. אני מאמינה  שלמידה היא תהליך מתמשך, וזו הסיבה שכל שיעורי הזום שלנו יוקלטו ויהיו זמינים להאזנה חוזרת בכל שלב.

בין אם ברצונך לחזור על נושא מסוים, לסקור נקודות חשובות או להתעדכן במפגשים שהוחמצו, תהיה לך אפשרות לגשת לשיעורים בזמן שנוח לך. זה מבטיח שיש לך הזדמנות מספקת לחזק את הלמידה שלך ולהעמיק את ההבנה שלך בחומרים.

בשווי 970 ש"ח

מהו שיווק?
שיעור 1
חלק 1: שיווק זה מכלול כל הפעילויות בעסק שמובילות למעמד מכירה.
בשיעור יסוד זה, אנו נתעמק בהגדרה האמיתית של שיווק ותפקידו האינטגרלי בהנעת מכירות. נשיג בהירות על ההבחנה בין שיווק למכירות, ונלמד כיצד אפשר לפתח את הפוטנציאל שלו ולייצר הכנסות משמעותיות לעסק .

חלק 2: שיווק זה מכלול כל הפעילויות בעסק שמובילות למעמד מכירה.אז הגיע הזמן שתכירי אותו הסיבה היא פחד!! פחד מלבזבז את כספי לשווא, פחד מליפול בפח בפעם המי יודע כמה ברציפות, פחד שלא אתחבר לדמות שלך, פחד מלהיות מחוייבת לתהליך, פחד שהמוצר\שירות שלי לא יספק את הבעיה שלי, פחד שהתהליך או המוצר שארכוש יסחוט אותי רגשית, ולא חסר סיבה לפחד. בשיעור נלמד איך אפשר ונכון לבטל את תחושת הפחד הטבעית הזאת שיש ללקוחות שלנו בנו, ובכך להצליח למכור להם מוצרים באלפי ובעשרות אלפי שקלים,מרתק.
מהו שיווק?
הלקוח האידיאלי
שיעור 2
הידעת? כי שוויו של לקוח אידיאלי יכול להיות כמו 100 לקוחות אחרים מזדמנים. אך משום מה למעטים מהעסקים יש לקוחות שהם אכן אידיאלים פשוט מחוסר ידע שיכול להיות שווה להם זהב. אם כן מה לקוח אידיאלי? היכן מוצאים אותו? וכיצד גורמים לו להמשיך לרכוש מאיתנו פעם אחר פעם.
הלקוח האידיאלי
הייחוד העסקי
שיעור 3
למה שירכשו ממך ולא מהמתחרות שלך? יש לך משהו שמייחד רק אותך? גורם ללקוחות לרצות לקנות דווקא ממך? איך בעידן של היום שאפילו משפט כמו:הדרך להוריד 25 קילוגרם בשבועיים, לא מדגדג לאדם אפשר ליצור ייחודיות?? בשיעור בעז"ה תקבלי את התשובה.
הייחוד העסקי
ערוצים שיווקיים
שיעור 4
חלק 1: המטרה שלי בעסק זה לייצר כל הזמן הזדמנויות כדי להגיע למעמד מכירה איתי
האם שאלתם את עצמכם פעם איך לשווק את העסק שלכם בלי לשבור את הכיס? בשיעור זה נטפל בשאלה עתיקת היומין הזו: מה אם אין לכם 1000 ש"ח מיותרים להשקיע בשיווק? נגלה אסטרטגיות מובילות לשווק את העסק שלכם באפס עלות. כן, שמעתם נכון - אפס עלות! ונלמד כיצד למנף ערוצי שיווק חינמיים ולבנות עסק משגשג מבלי להוציא שקל.

חלק 2: גם את משווקת מפה לאוזן?? זה קורה לך בצורה מקרית לחלוטין!
נלמד איך לבנות סיסטם מדוייק שלא תצא ממך אף לקוחה בלי שהיא מפנה אלייך לקוחה נוספת ומה למען ה' תעשי עם כל המופנות?? איך בתכלס יוצרים מהם עסקה? כל הטכניקות ליצירת שיווק מפה לאוזן, פשוט לאסוף כסף שמתגלגל לפתחנו יהיה מונח בשיעור הזה.
ערוצים שיווקיים
שיתופי פעולה
שיעור 5
שת"פ הינו הערוץ החזק ביותר בעולם השיווק, כי מעבר לכך שהוא ערוץ חינמי, הוא גם יכול לייצר לך כמות בלתי מוגבלת של לידים שמעריצים את השת"פ שלך וקונים ממך בזכותו. אז למה למען ה' לא נסגרים שת"פים כל יום?? כי אף אחת לא יודע לעשות את זה נכון!! כי יותר ממה שמעניין את השת"פ שלך הכסף שלך מעניין אותו טובת הלקוח שלו!!! אז איך ניגשים להצעת שת"פ בצורה חכמה? ע"כ בעז"ה בשיעור 5
שיתופי פעולה
שיתופי פעולה
שיעור 6
מי פותח היום מיילים?? שאלת המיליון דולר, הייתכן שגם היום בעידן שלנו אנשים אכן רוכשים דרך רשימת תפוצה?? להפתעתך,מחקרים מוכיחים ש87% מהלידים שלך רוכשים דרך רשימת תפוצה למרות הכל ועל אף הכל!! בשיעור בעז"ה נלמד מהם 3 האלמנטים הקריטיים ליצירת רשימת תפוצה שאכן עובדת ואיך הופכים אותה לרשימה שמדפיסה לנו כסף.
שיתופי פעולה
מכירות
שיעור 7
חלק 1: הלקוח פונה ומבקש לרכוש שמעת על המושג הזה?:
יש לך מוצר טוב אבל את מפחדת מהפוזה הזאת של אשת מכירות עלובה שדוחפת מוצרים בכח ללקוח , את לא צריכה להרגיש כך!! בשיעור תלמדי, מהי מכירה מוצלחת, ואיך אפשר להציע ללקוחות מוצרים ושירותים שהם ירוצו אחרייך בלי שתצטרכי לקרוע את הגרון כדי למכור, ובלי שתצטרכי להרגיש כל פעם אחרי קרב.

חלק 2 הלקוח לא קונה מה שהוא צריך הוא קונה מה שהוא רוצה. הבדל דק אך מהותי!:
איך אנחנו למעשה לוקחות את הצורך והופכות אותו לרצון?? חשבת על זה פעם?? זה גאוני!! בואי תביני את ההגיון שעומד מאחורי זה ויעופו לך המכירות מתחת לשרוול.
מכירות
העמקה במכירות
שיעור 8
יקר לי,מכירה את מילת ההתנגדות המעצבנת הזאת? את תשקיעי במוצר שלך שעות של אנרגיה,תרגישי שאת נותנת את כל כולך ללקוחה, והיא בהינף יד תבטל אותך במילה 'יקר לי' אז מה עושים?? ע"כ ועל מענה להתנגדויות מתסכלות נוספות נלמד בעז"ה בשיעור הנוכחי. כי יכול להיות שהצלחת בסוף למכור, אבל למה להרגיש עם הלשון בחוץ?
העמקה במכירות
פולו אפ-הנשק הסודי של אנשי מכירות
שיעור 9
הידעת?? כי מי שרוצה להיות מעולה במכירות, חייב להיות מעולה בפולואפ קחי את איש המכירות הכי טוב שיש רוב המכירות שלו או שלה יהיו בשיחה שניה,שלישית, חמישית, שמינית (!) - לא בראשונה. בשיעור בעז"ה נלמד איך אנחנו עושות פוךו אפ נכון בלי להישמע נודניקיות.
פולו אפ-הנשק הסודי של אנשי מכירות
כתיבה שיווקית
שיעור 10
כתיבה שיווקית זה היכולת למכור ללקוחות מוצרים ושירותים יקרים ככל שיהיו ללא מגע יד אדם. החידוש הגדול הוא שבישביל לדעת לכתוב שיווקית לא צריך מינימום של כשרון בכתיבה. בשיעור נלמד טכניקות כתיבה שיווקית שנחקרו ע"י גדולי הקופירייטרים בעולם ושהצליחו לייצר באמצעותם מיליארדים של שקלים ב100 השנים האחרונות.
כתיבה שיווקית
אסטרטגיה
שיעור 11
הדרך להביא עסק לאימפריה זה להסתכל עליו בעינים ולדעת לשאול את השאלות הנכונות. בשיעור את מוזמנת קודם כל להבין סוף סוף את ההגדרה המדויקת למילה היפה הזאת , שכל גרפיקאית מתחילה יודעת לנפנף בה על דגלה. ומעבר לכך הגיע הזמן שתביני מה המשמעות של העשייה שאת נמצאת בה האם חשבת על זה פעם?
אסטרטגיה
התנתקות מתוצאות
שיעור 12
ממחקרים שנעשו גילו, שסוד הצלחתם של בעלי העסקים הגדולים ביותר תלוי במה קורה איתם רגע לפני שעת המבחן, לכולם יש תגובה אחת זהה: הם מרגישים משוחררים מהתוצאה!!!! וכולנו יודעים שהביצועים הכי טובים שלנו, והעשייה הכי טובה שלנו קורית שאנחנו לא עסוקים בתוצאה , ושאנחנו לא מודאגים אם יגידו עלינו טוב או רע. בשיעור נלמד בעז"ה איך נסגל לעצמינו הרגלים של ביצועי שיא מרחיקי לכת ללא כל תלות בתוצאה שתבוא. וזה מבחן ההצלחה! שיעור מרתק!
התנתקות מתוצאות

אין לך כאן סיכון
יש לך 100% אחריות מלאה

יש לך 14 יום לבחון את התכנית הזאת ולחוות את היתרונות שלה ממקור ראשון. אם מסיבה כלשהי את לא מרוצה מהתכנית, תוכלי להחזיר אותו בתוך תקופת האחריות ולקבל החזר מלא - ללא שאלות.
אני  מבינה שהשקעה בתוכנית חדשה יכולה להרגיש כמו קפיצת מדרגה, וזו הסיבה שאני  רוצה להפוך אותה ללא סיכונים ככל האפשר בשבילך. האחריות שלי מעניקה לך את האפשרות לבדוק את התאמתך לתכנית , להשתתף בשיעורים ולעסוק בחומרים בקצב שלך, בידיעה שיש לך מספיק זמן להעריך את יעילותו לעסק שלך.
בין אם תגלי  שהתכנית אינה עולה על הציפיות שלך, אינה תואמת את הצרכים העסקיים שלך, או פשוט אינה מתאימה לך, את יכולה להיות סמוכה  ובטוחה בידיעה שאת מוגנת על ידי האחריות של 100%.

כי המטרה שלי היא 100% שביעות הרצון המלאה שלך.

אלו שהצליחו בענק

עלות ההשקעה לתכנית:

אל תפספסי - תחסכי הרבה בקורס הזום שלנו עוד היום!

אני נרגשת לשתף אתכם בהצעה מיוחדת מאוד
לתכנית 
'לדעת לשווק נכון ב12 שבועות בלבד'
כולל הבונוסים הינה בשווי

12,420 ש"ח בלבד!!

ועכשיו תוכלי להרשם לתוכנית המקיפה הזו במבצע השקה חסר תקדים!

במקום ב- 12,420 ש"ח

רק ב 397 ₪
למשך 6 חודשים בלבד!

26 שקלים ליום, ותוך 12 שבועות את לומדת לשווק את העסק שלך נכון.

המשמעות היא שבהשקעה חודשית קטנה מאוד, תוכלי לקבל גישה לכלים, למשאבים ולתמיכה הדרושים לך כדי לפתור את האתגרים השיווקיים שלך ולהשיג את היעדים העסקיים שלך היום.

עם ההצעה המיוחדת הזו, אני מאפשרת לך ללמוד אחת ולתמיד לשווק את העסק שלך נכון ולנצל את מלוא הפוטנציאל שלך כמשווקת.
את יכולה להתחיל לבצע שינויים חיוביים מיד, מבלי לשבור את הכסף או לשבש את התקציב שלך.
על ידי פיזור עלות הקורס על פני 6 חודשים תיהני מהגמישות והנוחות של תשלומים חודשיים הניתנים לניהול.

אל תיתני למגבלות התקציב לעכב אותך מלהשיג את יעדי השיווק שלך.
נצלי את ההצעה המיוחדת הזו עוד היום והצטרפי אלי למסע לשליטה בשיווק.
עם השקעה חודשית קטנה, את יכולה להשפיעה הרבה על העסק שלך
ולהגדיר לעצמך הצלחה ארוכת טווח.

 בעז"ה בסוף התכנית את תדעי

מהו סוד ההצלחה של החברות הגדולות בעולם, ושל כל מי שאני מלווה אותה בעסק.

איך להשיג כמות הולכת וגדלה של לקוחות מעולים לעסק שלך באופן עיקבי.

איך ליצור הגדלת הכנסות בעסק לאורך שנים, בלי שתצטרכי לעבוד קשה ולהבין ממש בשיווק.

להשיג יתרון תחרותי בשוק, להתבלט מהמתחרים , ולמצב את עצמך כמובילה בענף שלך.

בעצם, על ידי הרשמה לתכנית הזאת,  את לא רק משקיעה בשירות את משקיעה בעצמך ובעתיד שלך.

כי  זו לא רק תוכנית - זו הבטחה לשינוי  

תני למומחיות שלי לעזור לך

אני באה מהעם

לא הלכתי ללמוד שיווק ואני זורקת את הידע הלאה בלי להבין את צרכיו האמיתיים של בעל העסק,
אלא אני מרגישה וקרובה למצוקת העסקים, ומהמקום הזה אני באה לעזור להם. כן, גם אני הייתי פעם במקום דומה לשלכם, עם חנות מחשבים קטנטנה וממש לא ריווחית, אבל הידע הנסיון והביצוע בשטח הוכיח את עצמם, והיום העסק שלי הכפיל ושילש את עצמו בזכות השיווק הנכון שנעשה עליו, ומתוך שנים של ניסיון ומקצועיות בתחום, זיקקתי לכם את הידע הכי חד, מדויק מתומצת וממוקד.
התכנית היא פרי תועלת של ניסיון של שנים, של מקצועיות, ובתכלס של תוצאות שניכרות בשטח. זו ההזדמנות שלך לבוא וללמוד מהידע מס 1 בשוק ולהשיג יתרון תחרותי ע"פ המתחרות שלך.

ייעוץ או אימון אחד על אחד,
יכול להיות גם יקר וגם גוזל זמן.

יועצים רבים גובים מאות ואף אלפי שקלים לשעה עבור מומחיותם, מה שהופך אותה לבלתי נגישה לכולם מלבד האנשים העשירים ביותר או כאלו שהחליטו לעשות את ה'צעד' ולקחת הלוואה ארוכת טווח כדי לכסות את העלות שלה או החברות. בנוסף, תהליך העבודה עם יועץ יכול לקחת חודשים או אפילו שנים כדי להניב תוצאות, כאשר את עובדת דרך מספר פגישות כדי להתמודד עם האתגרים והיעדים הספציפיים שלך.
לעומת זאת, התכנית הזאת מציעה לכם פתרון חסכוני ויעיל. תמורת 1200 ש"ח בלבד, תקבלי גישה ל-12 שיעורים אינטראקטיביים, תמיכה מותאמת אישית באמצעות קבוצת הוואטסאפ שלנו, דפי עבודה מעשיים ומפגשים מוקלטים - כולם נועדו לעזור לך להשיג את יעדי השיווק שלך בעשירית מחיר ובשבריר מהזמן
בעצם, השקעה בתכנית הזאת היא לא רק החלטה חכמה - היא החלטה אסטרטגית. על ידי בחירה בתוכנית הזולה והנגישה הזאת, את תקבלי את הידע, הכישורים והמשאבים הדרושים לך כדי לקחת את מאמצי השיווק שלך לשלב הבא, מבלי לשבור את הבנק או להקריב זמן יקר.

אני מאמינה שזו לא רק עלות
אלא השקעה בהצלחה העתידית שלך

קחי בחשבון: קורסי וסמינרים שיווקיים מגיעים לרוב עם תגי מחיר כבדים, הנעים בין אלפי לעשרות אלפי שקלים. ובד"כ התוכניות האלו מציעות פתרונות גנריים בגודל אחד שיתאים לכולם, שלא תמיד רלוונטיים לצרכים העסקיים הספציפיים שלך. לעומת זאת, התכנית הזאת נועדה לספק אסטרטגיות ממוקדות, ניתנות לפעולה שתוכלי ליישם באופן מיידי בעסק שלך - הכל בשבריר מהעלות.
התמורה שתקבלי מהקורס הזה עולה בהרבה על המחיר הצנוע שלו. תמורת 1200 ש"ח בלבד, תקבלי גישה ל-12 שיעורי זום אינטראקטיביים בהנחייתי יועצת שיווק מנוסה, תמיכה מותאמת אישית באמצעות קבוצת הוואטסאפ הייעודית שלנו, דפי עבודה מעשיים להטמעת החומרים ושיעורים מוקלטים להאזנה חוזרת. החבילה מקיפה הזו מספקת לך את הכלים, המשאבים וההדרכה הדרושים לך כדי לקחת את מאמצי השיווק שלך לשלב הבא ולהשיג הצלחה שאין שניה לה.
בעיקרו של דבר, ההשקעה בתכנית הזאת היא לא רק החלטה נבונה - זו ההשקעה הטובה ביותר שאת יכולה לעשות בהשכלה השיווקית שלך ובעתיד העסק שלך. עם הערך יוצא הדופן והתוצאות המוכחות שלו, הוא מציע אלטרנטיבה חסכונית לאפשרויות אחרות, יקרות יותר בשוק. אז למה לחכות? נצלי את ההזדמנות הזו כדי להשקיע בעצמך ובעסק שלך היום, ותקצרי את הפירות לשנים הבאות.

התעוררו לך אולי כמה שאלות?...

 

בואו נתייחס לכמה התנגדויות נפוצות שיכולות להיות לבעלות עסקים

אני מבינה שזמן הוא מצרך יקר ערך, וזו הסיבה שהתכנית הזו נועדה להיות גמישה ונוחה לאנשי מקצוע עסוקים כמוך. עם שיעורים מוקלטים, משאבים להורדה ותשלומים חודשיים ניתנים לניהול, את יכולה להתאים את חווית הלמידה שלך כך שתתאים ללוח הזמנים ולקצב שלך. בנוסף, עם תוכנית הלימודים המקיפה שלי , תקבלי תובנות ואסטרטגיות מעשיות שתוכלי ליישם באופן מיידי, ולחסוך לך זמן בטווח הארוך.

התכנית הזאת נועדה לתת מענה למגוון רחב של עסקים, ובלי קשר לרמת הניסיון שלו. הוא יכול להתאים לך, בין אם את בעלת עסק קטן, מייסדת סטארט-אפ או  אפילו אשת שיווק, התכנית הזאת מציעה לך אסטרטגיות מעשיות ועצות מעשיות שניתן להתאים אותן לצרכים ולמטרות הספציפיות שלך. בנוסף, עם הבטחת האחריות הנדיבה שלי, את יכולה לנסות להירשם לתכנית ללא סיכון למשך 14 יום ולראות בעצמך כיצד הוא יכול להועיל לעסק שלך

אני מבינה שלא כל קורסי השיווק נוצרים שווים, וזו הסיבה שהתכנית הזאת  מגובה ברקורד מוכח של הצלחה. עם תוכנית לימודים מקיפה, ובונוסים יקרים, ההתכנית הזאת מציעה את כל מה שאת צריכה  כדי להצליח בשוק התחרותי של היום. בנוסף, את יכולה להירשם בביטחון, בידיעה שאת מוגנת על ידי המחויבות שלי לשביעות רצונך באמצעות אחריות מלאה של 100%

אני  מאמינה  שהשקעה בהשכלה שלך ובעסק שלך היא אחת ההשקעות הטובות ביותר שאת יכולה לעשות. התכנית של 'לדעת לשווק את העסק שלך נכון',  מוצעת במחיר סביר ומציעה תמורה יוצאת דופן בהשוואה לחלופות אחרות בשוק. בנוסף, עם ההצעה המיוחדת שלי של 6 תשלומים נוחים, את יכולה לפזר את עלות הקורס לאורך זמן, מה שמקל על התאמה לתקציב שלך.  זכרי, הידע והמיומנויות שתקבלי מהתכנית הזאת  יכולים להיות בעלי השפעה מתמשכת על הצלחת העסק שלך, מה שהופך אותו להשקעה משתלמת בטווח הארוך.

המחויבות שלי  להצלחתך לא מסתיימת עם סיום הקורס. עם קבוצת WhatsApp הייעודית שלנו,  תהיה לך גישה לתמיכה והתייעצות  מחברות הקבוצה  הרבה אחרי שתסיימי  את התוכנית. בין אם יש לך שאלות ובין אם את זקוקה לייעוץ או רוצה לשתף בהצלחות שלך, הקבוצה נשארת פתוחה כדי לתמוך בך בכל שלב. בנוסף, עם מפגש השאלות ותשובות,   יהיו לך הזדמנויות נוספות לקבל הדרכה מקצועית המותאמת לצרכים ולמטרות הספציפיות שלך.

אני מבינה  שהחיים יכולים להיות עמוסים, וזו הסיבה שהתכנית הזאת  נועדה להתאים ללוח הזמנים שלך. כל השיעורים בעז"ה יהיו מוקלטים וזמינים לגישה בכל עת, כך שתוכלי להתעדכן במפגשים שהוחמצו או לסקור מושגים מרכזיים כשנוח לך. בנוסף, הקבוצה  התומכת שאליה תשתייכי מייד אם היכנסך לתכנית מבטיחות שיש לך את ההדרכה והסיוע הדרושים לך כדי להישאר במסלול ולהצליח בקורס.

אני מבינה שלמידת טכנולוגיה חדשה יכולה להיות מאיימת, וזו הסיבה שאני עושה הכל כדי שהלמידה דרך הזום תהייה לך ידידותית ואינטואטיבית ככל הניתן.  בנוסף, עם שיעורי הזום החיים, והפורמט האינטראקטיבי שלנו, תהיה לך הזדמנות לתקשר ישירות איתי ועם חברות הקבוצה, מה שהופך את תהליך הלמידה למרתק ומהנה יותר.

כן, בהחלט! התכנית נגישה  במספר מכשירים, כולל מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים. בין אם את מעדיפה ללמוד תוך כדי תנועה או מהנוחות של הבית שלך, את יכולה  לגשת לשיעורים, לדפי העבודה ולמשאבים מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. גמישות זו מאפשרת לך להתאים את חווית הלמידה שלך כך שתתאים לאורח החיים ולהעדפות שלך, ומאפשרת לך  את החופש ללמוד מתי ובכל מקום שהכי נוח לך.

שביעות הרצון שלך היא בראש סדר העדיפויות שלי, ולכן אני מציעה אחריות נדיבה, המאפשרת לך לנסות את הקורס ללא סיכון במשך14  יום. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה מהתוכנית, תוכלי לבטל אותה במיידי ללא צורך בהסברים  ולקבל החזר מלא. המטרה שלי היא להבטיח שאת  מקבלת תמיכה מלאה ומרוצה מהחוויה שלך, ואני  מחויבת לעשות מעל ומעבר כדי לעלות על הציפיות שלך.

 

לסיכום, אני מבינה שההרשמה לקורס שיווק היא החלטה גדולה,

ואני כאן כדי לטפל בכל חשש או התנגדות שיש לך.

עם התוכנית הגמישה, הנוחה והמקיפה הזו, המגובה באחריות הנדיבה והתמיכה המוכרת שלי,

מעולם לא יהיה  לך זמן טוב יותר להשקיע בעצמך ובעסק שלך. 
אל תתני להתנגדויות לעכב אותך –

תעשי את הצעד הראשון לדעת לשווק את העסק שלך נכון  עוד היום!

אל תתני להזדמנות הזו לחמוק!

נצלי את ההזדמנות לשנות את מאמצי השיווק שלך, ולהניע את העסק שלך לגבהים חדשים.
בתכנית הזאת, תקבלי את הידע, הכישורים והתמיכה הדרושים לך כדי להצליח בשוק התחרותי של היום.
אז למה את מחכה? תעשי עכשיו את הצעד הראשון כדי לדעת לשווק את העסק שלך נכון עוד היום על ידי הצטרפות לתכנית. 

המסע שלך להצלחה מתחיל כאן.
לחצי על כפתור ההצטרפות עכשיו ובואי נתחיל!

במקום ב- 12,420 ש"ח

רק ב 397 ₪
למשך 6 חודשים בלבד!

26 שקלים ליום, ותוך 12 שבועות את לומדת לשווק את העסק שלך נכון.